ABONE OL
Haziran 16, 2022 14:53
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YENİ MODEL
Sevgili okurlar:
Dünyanın hiçbir yerinde kendi kuruluş ve kurucularına hakaret eden onları aşağılayan, iftira atan hatta analarına babalarına dahi hakaret eden bir millete rastladınız mı?
Bizim ülkemizde ne yazık ki bunlara şahit oluyoruz. Hakaret yapanlara herhangi bir işlem yapılmıyor.
Birinci dünya savaşında emperyalistler ülkemizi parselleyerek işgal ettiler Halkımız kendi yurdunda esaret altında yaşamaya mahkum edildi. Milleti bu esaretten kurtarmak bağımsızlığını kazanmak için M.Kemal Atatürk ve silah arkadaşları halkın desteği ile kurtuluş savaşını başlattılar bu savaşı başarı ile kazandılar Emperyalist ülkeleri topraklarımızdan atarak Türk milletini esaretten kurtararak bağımsızlığına kavuşturdu.
Hal böyle iken birileri çıkmış yüz yıl önce kurulmuş bağımsız, Demokrat, Sosyal, milliyetçi, halkçı ve Laik T.C Anayasasını Emperyalist ülkelerin dayatması/desteği ile değiştirerek Türk Ulusunu yüz yıl geriye götürerek yeniden esaret altında yaşatılması amaçlanıyor. Ülkemizde yeni bir kimlik arayışına girilmiş Türklük kavramı asimile edilerek Ülkemizin Cumhuriyet modeli yerine başka bir model uygulanmak isteniyor. İçeride ve dışarıda ayrıştırma/kutuplaştırma yaparak Türk Ulusunu bölme planları yapılıyor.
Emperyalist ülkelerin dayatması ile şunları yapmak istiyorlar; yeni anayasa hazırlansın, anayasanın ilk dört maddesi kaldırılsın, İstanbul başkent olsun, para birimi Dinar olsun, Laiklik kaldırılsın, şer-i kanunlar uygulansın Türkiye eyaletlere bölünsün gibi isteklerini yapılan toplantılarda dile getiriyorlar.
Türk milleti bunlara müsaade etmeyecek yüz yıl önce nasıl emperyalist ülkelerin oyunlarını bozarak topraklarımızdan atıldıkları gibi bugünkü planlarını da bozarak müsaade edilmeyecektir. Bu ülke bizim, bu topraklar bizim bunlara sahip çıkalım emperyalistlerin oyununu bozalım. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti yaşasın Türk milleti
Her şey gönlünüzce olsun, sağlıkla kalın

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.