ABONE OL
Şubat 25, 2022 07:52
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rektör Ataç İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Koordinasyon Toplantısı’na Katıldı

Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç, Manisa’nın ulusal ve uluslararası alanda daha etkin tanıtımını sağlamak, tanıtıma yönelik sürdürülen iletişim süreçlerini güçlendirmek ve yürütülen faaliyetlerde koordinasyonu sağlamak amacıyla düzenlenen “İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Koordinasyon Toplantısı” na katıldı.
Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Vali Yardımcıları Hayri Sandıkçı ve Nihat Kaynar, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Onur Gözet, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, ilgili kurum yetkilileri, STK ve turizm sektör temsilcileri bulundu.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı bünyesinde oluşturulan “İl Tanıtım ve Geliştirme Programı (İTGP)” kapsamında düzenlenen toplantıda Turizm Geliştirme Ajansı tarafından katılımcılara sunum eşliğinde bilgi verildi.
Manisa İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu strateji çalışması ile devam eden toplantı, çalışma planları oluşturulması ve fikir alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.