“Çevre” Konulu Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

“Çevre” Konulu Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

ABONE OL
Haziran 6, 2021 13:34
“Çevre” Konulu Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Belediyesi 31. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen “Çevre” konulu uluslararası fotoğraf yarışması sonuçlandı. 32 farklı ülkeden 1139 kişinin katıldığı yarışmada iki farklı kategoride toplam 4123 fotoğraf jüri tarafından değerlendirmeye alındı.

Alberto Modiano, Aramis Kalay, Cengiz Karlıova, Levent Yavuz, Ömer Lütfi Bakan, Prof.Dr. Savaş Şener, Selçuk Güleryüz’ün yer aldığı jüri değerlendirmesi sonucunda iki farklı kategoride ödül alan isimler ve fotoğraflar belirlendi.

Siyah-Beyaz kategoride 1. Mustafa Gezer (Türkiye), 2. Ömer Şahin (Türkiye), 3. Ningtai Yu (Çin), dereceye girerken, Renkli kategoride 1. Abhishek Purohıt (Hindistan), 2. Jiyuan Zhang (Çin), 3. Abdullah Cüneyt Gümüşhaneli (Türkiye), ödül almaya hak kazandı. Ayrıca her iki kategoride toplamda 10 fotoğraf mansiyon ödülü, 89 fotoğrafta sergileme ödülü almaya hak kazandı.

Yarışmamıza katılım gösteren tüm yarışmacılara teşekkür eder, ödül almaya hak kazanan katılımcıları da bir kez daha tebrik ederiz.

 

Ayrıntılı bilgi ve sonuç için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz

https://sonuc.tfsfonayliyarismalar.org/tr/yarisma-sonuc/sonuc/bandirma-belediyesi-31-uluslararasi-bandirma-kuscenneti-kueltuer-ve-turizm-festivali-uluslararasi-fotograf-yarismasi-tr

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.