Sümen; “ Birlik ve beraberlik için adayız”

Sümen; “ Birlik ve beraberlik için adayız”

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:01
Sümen; “ Birlik ve beraberlik için adayız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim Bir-Sen Kula Şube Başkanı Adem Sümen, Ekim ayı içerisinde yapılacak olan ,olağan genel kurulunda yeni yönetimi ile birlikte yeniden aday olduğunu açıkladı.

Eğitim Bir-Sen Kula Şube Başkanı Adem Sümen, 10 Ekim 2018 tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulunda yeni belirlediği yönetim ile yeniden şube başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Eğitim Bir-Sen Kula Şubesinde yaptığı Basın toplantısın da  Kula’nın en büyük sendikası olarak üyelerinin istek ve sorunlarını göz önünde bulundurarak çalıştıklarını söyleyen Sümen, Kula’da sendikacılığı her alana taşıyarak üyelerinin sosyal, özlük, ekonomik ve kültürel hakları için mücadele ettiklerini, aynı anlayışla göreve yeniden talip olduklarını ifade etti.

Yapılacak olan seçimli olağan genel kuruluna yenilenen yönetimi ile aday olduğunu söyleyen Sümen;” Birlik ve beraberlik adına, birleştirme adına adayız. En güzel biçimde, huzur içinde ve tüm üyelerimize saadetler içinde olmamız temennisi ile adayız, Sümen  geçtiğimiz dönemde beraber çalıştığımız Ahmet Gedik ve Mehmet Özgan arkadaşlarımızın  yerine  Yeni yönetim listemize  Abdullah Akkaya  ve Ahmet Varol arkadaşlarımızı aldık dedi.

Sümen’in  yeni yönetimi ise şu şekilde oluştu, “ Enver Ay, Cafer Demir, Celal Harmandalı, Abdullah Akkaya, Hüseyin İzci, Ahmet Varol.

 Eğitim Bir-Sen Kula Şube Başkanı Adem Sümen daha sonra bir dönem beraber çalıştıkları  yeni listede yer almayan  Ahmet Gedik ve Mehmet Özgan a  dönem içerisindeki çalışmalarından dolayı  teşekkür pilaketi verdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.