İŞ SEKTÖRÜNE ARA ELEMAN DEĞİL ARANAN ELEMAN YETİŞTİRMEK

İŞ SEKTÖRÜNE ARA ELEMAN DEĞİL ARANAN ELEMAN YETİŞTİRMEK

ABONE OL
Haziran 6, 2021 14:46
İŞ SEKTÖRÜNE ARA ELEMAN DEĞİL ARANAN ELEMAN YETİŞTİRMEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kula hacı Ömer Özboyacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Okullarında aldıkları teorik Eğitimin pratiğinde okul dışında uygulamalı olarak devam ettiriyorlar bunun son örneğinde Kula Kaymakamlık binasının Kalorifer tesisatını başarılı bir şekilde döşeyerek ortaya koydular.

Okul Müdürü Ahmet Ali Okumuş uygulama ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Kula hacı Ömer Özboyacı  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Teknolojisi, iklimlendirme ve tesisat teknolojisi, giyim üretim teknolojisi, bilim teknolojisi alanları ile Manisa İlimiz ve ilçemizde alanında uzman, kalifiye eleman yetiştirme adına her türlü çalışma ve plan dâhilinde bulunmaktadır. Öğrencilerimizin teorik eğitimi ile Üniversite düzeyine hazırlamanın yanında alanında pratik eğitimi en üst seviyeye taşıma adına her türlü imkân ve fırsatı değerlendirmektedir.

Pratik eğitim adına ilçemiz kamu dairelerinde hemen hemen hepsine okulumuz Kula Hacı Ömer Özboyacı M.T.A.L. hizmeti mevcut olup ve çalışmalarımız daha da hızlanarak devam edecektir. 

İlçemiz Kaymakamlık binasının kalorifer tesisatı işini okulumuz tesisat teknolojileri alan şefimiz Süleyman Çağlayan gözetiminde alan öğrencilerimiz tüm ustalık becerilerini sergileyerek eksiksiz olarak gönüllülük esasına dayalı olarak yapmaktadır.

Hacı Ömer Özboyacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak amacımız iş sektörüne ara eleman değil aranan eleman yetiştirmek dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.