İL MİLLİEGİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL ÇETİN ZAFER OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU « Kula Manşet

27 Ocak 2022 - 20:47

İL MİLLİEGİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL ÇETİN ZAFER OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyor Bu Ziyaretler Çerçevesinde Kul ayada Gelen Çetin Bir dizi İncelemelerde Bulundu.

Kulaya Gelen Çetin İlce Şube Müdürleri Hüseyin İzci Ve İbrahim Özel Tarafından Karşılandı. Çetin Kulanın Tarihi Evlerinden Restore Edilerek Yeniden Yaşam Alanı Haline Getirilen Zühtü Bey Konağında Hazırlanan Sabah Kahvaltısında 22,23, Ve 24. Dönem Adalet Ve Kalkınma Partisi Manisa Millet Vekili Hüseyin Tanrı Verdi, Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin İzci, İbrahim Özel Ve Bazı Okul müdürleriyle Bir Araya Geldi. Kahvaltı Sonrasın da  İl Milliği Eğitim  Müdürü  İsmail Çetin  Hüseyin Tanrı Verdi Ve Heyet  Bazı Okullarda İncelemelerde Bulundular.

İlk Olarak 25 Yıl  Önce Yanarak Kullanılamaz hale Gelen Zafer Okulunu Ziyaret Ettiler Ziyarette Zafer okuluyla İlgili Bilgiler Alan Çetin İl Milliyetimin Elinde Ki Şartlarla Bu Okulun Sorununun Çözülemeyeceğini Belirtti Çetin Manisa’ya Döndüğünde Okulun Dosyasını İnceleyerek Faklı Bir Kanaldan 25 yıldır Bekleyen Bu Yapının Biran Önce Kullanılır Hala Getirilmesi İçin Çalışma Başlatacağını Söyledi.  Biz Kurum Olarak Çalışmalarımızı Bitirdikten Sonra İş Siyasilere Kalıyor Burada Da Kulalı Siyasilerin, Millet Vekilleri Kanalıyla Konuyu Takip Etmeleri Gerekiyor Dedi.

20 Ocak 2021 - 13:15

0 views

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyor Bu Ziyaretler Çerçevesinde Kul ayada Gelen Çetin Bir dizi İncelemelerde Bulundu. Kulaya Gelen Çetin İlce Şube Müdürleri Hüseyin İzci Ve İbrahim Özel Tarafından Karşılandı. Çetin Kulanın Tarihi Evlerinden Restore Edilerek Yeniden Yaşam Alanı Haline Getirilen Zühtü Bey Konağında Hazırlanan Sabah […]

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.