Karaçoban, Kula’da sıkmadık el bırakmadı

Karaçoban, Kula’da sıkmadık el bırakmadı

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:27
Karaçoban, Kula’da sıkmadık el bırakmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karaçoban, Kula’da sıkmadık el bırakmadı

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Gökhan Karaçoban, seçim çalışmaları kapsamında Kula’yı ziyaret etti.

24 Haziran’da yapılacak olan seçim çalışmaları kapsamında Kula’yı ziyaret eden İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Gökhan Karaçoban, Kula’da vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyaretleri de yapan Karaçoban, seçmenler ile tek tek tokalaşarak sıkmadık el bırakmadı.

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Karaçoban, “takım tutar gibi parti tutma devri bitti. Babamın partisi, dedemin partisi geçmişde kaldı. Seçmen destekleyeceği siyaset adamına dikkat etmeli. Geçmişine dikkat etmeli. Yaptığı hizmetlerine dikkat etmeli. Artık insanların birinci önceliğini ekonomi alıyor. Vatandaş üniversite de okuyan çocuğuna verceği harçlığı düşünüyor. Ay sonunu nasıl getiririm onu düşünüyor. Birisinin ekonomisi bozuksa kim ne derse desin sizi dinlemiyor zaten” dedi.

Kula ziyareti sırasında sohbet ettiği vatandaşların sorunlarını dinleyen Karaçoban, sıkıntıların 24 Haziran sonrası İYİ parti ile çözüme kavuşacağını söyledi. Çalışmalarını yoğun bir tempoyla devam ettiren Karaçoban, “birisinin ekonomisi bozuksa kim ne söylerse söylesin dinlemiyor zaten. Anlatılanlar adamın kulağına girmiyor. Vatandaşlarımızı geçim sıkıntısı, gelecek kaygısı almış durumda. Geriye dönüp baktığımız da 16 yıllık iktidarın neticede bıraktığı izler anlamındaki en büyük sıkıntıların ekonomide olduğunu görüyoruz. Evini geçindirmekte, aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılamakta, kirasını ödemekte, elektrik, su, doğal gaz gibi hayati ihtiyaçlarını bile karşılamakta asgari geçim sıkıntısı yaşamaktadırlar. Üniversiteli genç işsizlik aldı başını gidiyor. Yaşam standardını yakalamak anlamında büyük sıkıntılar çekildiğini endişeyle izliyoruz. Bütün bunların yanında bir de güvenlik sorunlarımız var. Komşularımız ile sıfır sorun dediler, sorunumuz olmayan sıfır komşumuz kaldı. Dış politikada yapılan yanlışların neticeleri ortada. 15 Temmuz’da hain bir darbe girişimi yaşadık hep birlike. Buda hükümetin yanlış politikası sonucu iç sorun olarak karşımıza çıktı. İç güvenlik konusunda 15 teemuz gecesi yüzlerce vatandaşımız hatayından oldu.

Metal yorgunluğa dur demenin zamanı

Tüm il ve ilçe teşkilatlarında metal yorgunluk var diyerek değişiklikler yapan Ak Parti’nin genel başkanı, her ne hikmetse kendisinde bu yorgunluğu göremiyor. Vatandaş var olan metal yorgunluğu görüyor. 24 Haziran’da da bu yorgunluğu dinlenmeye alarak çözüme kavuşturacaktır.Türkiye’nin geleceği ve ekonomik göstergeler bakımından yeni bir nefes, yeni bir heyecan, yeni bir ruh anlamında İYİ Parti ile beraber olacağına adım gibi eminim. Vatandaşlarımızın 24 Haziran’da uyanık olmalarını bekliyorum. Bir tarafta 16 yıldır iktidar olan Cumhur ittifakı, diğer tarafta ise milletin ta kendisi, Millet ittifakı var. Bu milletin önünde kimse duramaz. Sandığın başına vardığımız da bir kez daha düşünelim. 16 yıllık iktiradarın yaptıkları ortada. Ekonomi tepetaklak. İşsizlik aldı başını gidiyor. Dövizin durumu malum. Hal böyle olunca yeni bir kan yeni bir heyecan gerek. Ekonomiden tutunda işsizliğe, terör belasına kadar bir çok temel sorunlarımız ile başedebişlecek  anamız, bacımız, genel başkanımız Meral Akşener var. Türkiye yarınlar İYİ parti ile daha umutlu bakacak”dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.