YOLUN ÖMRÜ BİRYIL SÜRMEDİ

YOLUN ÖMRÜ BİRYIL SÜRMEDİ

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:15
YOLUN ÖMRÜ BİRYIL SÜRMEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vatandaş soruyor, yetkililerin sorumluluğu yok mu? Yaklaşık 1 yıl önce kilit parke taşı döşemesi biten Ayaz ören mahallesinde çalışmalar yeniden başladı.

Yaklaşık 1 yıl önce Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Kula Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü altyapı ve üstyapı çalışmaları neticesin de  Kula’nın  Ayaz ören mahallesi üstyapı parke taşı döşemesi tamamlanmış, mahalle de modern bir görünüme kavuşmuştu.

MAHALLENİN SON HALİ

Kula’nın Ayaz ören mahallesinde büyük emekler ve harcamalarla yapılan üstyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından açılışı yapılmıştı. Açılışı yapılan mahllenin yeni yüzü mahallede yaşayan vatandaşlar tarafından takdir toplamıştı. Ancak bugünkü halini gören vatandaş “yetkililerin nerede olduğu soruyor. Bu yatırımları yapan yetkililerin hiç mi sorumluluğu yok? Yapılan bu kadar harçamadan sonra yolun halinin eskisinden beter olmasının sebepleri ne? Alt yapı tamamlanmadan mı üst yapı yapıldı sorusunu akla getiriyor. Burada tapılan harcamanın ne kadar olduğunu soruyoruz. Ayrıca yapılan bu masrafların ilgililerine rücu edilip eidlmeyeceğini soruyoruz. Büyük şaşaalarla açılışlarını yaptığınız yatırımların ömrü 24 ayla mı sınırlı.? Bu harcamaları vatandaşın dişinden tırnağından artırarak verdiği vergilerle yapıyorsunuz. Yaptığınız hizmetin ve yatırımların ömrü bari sizin görevde olduğunuz süreleri kapsasın da vatandaşta sizleri eleştirmekten yorulmasın”dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.