10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Kula Kaymakamı Osman Güven gazeteciler ile kahvaltıda buluştu
  • Kula Manşet
  • ASAYİŞ
  • 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Kula Kaymakamı Osman Güven gazeteciler ile kahvaltıda buluştu

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Kula Kaymakamı Osman Güven gazeteciler ile kahvaltıda buluştu

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:30
10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Kula Kaymakamı Osman Güven gazeteciler ile kahvaltıda buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kula Hacı Ömer Mesleki ve Teknik Anadolu lisesindeki kahvaltıda gazetecilerle bir araya gelen, Güven Kula’da görev yapan gazetecilerin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak başarılar diledi.

 Kaymakam Güven,”  Kulaya geldiğim günden bugüne, basın mensubu arkadaşlarımızla ile iyi ilişkiler içerisinde çalışıyoruz. Kendileri de ilçemizdeki gelişmeleri yerel ve yaygın basında duyurmak için çalışıyorlar. Tüm basın çalışanlarının gününü kutluyor kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.”

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle   Kaymakam  Güven’in  tertiplediği Kahvaltıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Müdür Yardımcıları İbrahim Özel ve Hüseyin İzci, Hacı Ömer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Ali Okumuş, ev sahipliği yaparken, Kahvaltıya Manisa Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar  Derneği  Kula temsilcisi ve  Türkiye  Gazeteciler  Federasyonu Manisa Temsilcisi Alaettin Yakın  Dernek üyeleri, Nevruz Gazetesi sahibi Doğan  Durgut, Ege Denge Gazetesi İmtiyaz sahibi Gökhan Aydın, Kula Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi  ve  ( İHA –DHA) Temsilcisi  Hasan Yiğen, A.A  Kula temsilcisi  Kamil  Altı parmak, 4 Eylül Gazetesi İmtiyaz sahibi Uğur Kulaşen,Dogan Haber Ajansı Kula Temsilcisi Hikmet Sepet,  Muhabirler Mehmet Aktürk ve Tolga  Beldek katıldı.

Kahvaltı sonrasında Kaymakam Osman Güven Kula’da görev yapan Gazetecilere günün anısına teşekkür belgesi verdi.

Gazeteciler adına da Kula’da mesleğinde uzun yıllar hizmet veren hala DHA Temsilciliği yapan Hikmet Sepette yılda bir gün de olsa gazetecilerin hatırlanmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirerek Kaymakam Güven’in Gazetecileri bu anlamlı günde yalnız bırakmamasından dolayı kendisine gazeteciler adına teşekkür etti.

 Manisa Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula temsilcisi ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Manisa Temsilcisi Alaettin Yakın’da “Düşünce özgürlüğünün en etkili aracı olan basınımız insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi önemli bir görevi ifa etmektedir. Zor şartlarda, kamu yararına görev yapan gazeteciler her türlü desteğe ve övgüye layıktır. Yerel basın da her türlü engel ve olumsuzluklara karşın, çalışanlarının özverili çabaları ile bu görevini sağlıklı bir biçimde yerine getirme gayretindedir. Kulada görev yapan gazeteci arkadaşlarımızı bu özel günde bir araya getiren Kaymakamımız Osman Güven e teşekkür ediyorum dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.